BAŞKAN'IN MESAJI

 

 

      Kıymetli Meslektaşlarım,

      2017 yılından bugüne odamız kadrolarında saymanlık ile başlayan yolculuğum genel sekreterlik ve 2. Başkanlık görevleri ile devam etmiştir.

     12 yıl sonra ilk kez 2 listeli seçime giden odamız, iki tarafın da büyük bir olgunluk sergileyerek yürüttüğü seçim süreci sonrası mesleğimize ve şehrimize yakışır bir demokrasi şenliğine dönüşen seçimlerini tamamlamıştır.

     Yüksek bir katılım oranıyla 24 Eylül 2023 tarihinde yapılan seçimlerde, siz değerli meslektaşlarımızın takdiri ile ‘’Birlikte Yönetelim Platformu’’ olarak Eskişehir-Bilecik Eczacı Odamızı yönetmeye hak kazandık.

     Yönetim kurulumuzun ilk toplantısı sonucu, başkanlık görevine seçilmiş olmanın gururunu yaşıyorum.

     Cumhuriyetimizin 100. Yılında bizleri bu göreve layık gören siz kıymetli meslaktaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.

    Bizler aldığımız bu görevin bilinciyle, meslektaşlarının tamamını kucaklayan, mesleğin ve meslektaşlarının sorunlarına ilaç olan, ortak aklı ve birlikte yönetme anlayışını amaç edinmiş bir yapı olarak yılmadan usanmadan çalışacağız.

     Bu bağlamda, sadece seçilmiş kurullarımız ile değil siz kıymetli meslektaşlarımızın da destek ve katkıları ile güzel işler yapacağımıza olan inancım tamdır.

      Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.​​​

​​​​​​                                                                                                                                                                                      Ecz. Mustafa Çelik

​​​​​​                                                                                                                                                                                     Eskişehir Eczacı Odası

​​​​​                                                                                                                                                                                    Yönetim Kurulu Başkanı